| socipath63092 a întrebat:

De ce ma plac fetele? Sunt urat, nu am prieteni, sunt plictisitor si foarte insensibil si totusi fetele ma plac...nu ca m-ar deranja dar de ce? Nu inteleg

7 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu ti mai pune întrebări, important e ca te plac laughing poate ele nu te considera plictisitor sau urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te plac pentru ca esti insensibil aia e o chestie majorã - ai o atitudine de asshole intr-un mod care atrage. Sa fi sensibit le provoaca repulsie, e total invers.
Aspectul fizic nu conteaza mai deloc, majoritatea vor unu imposibil care le pune la puct si inchide ciocul.

| socipath63092 explică (pentru ℓαυяα):

Poate

| socipath63092 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt nesuferit sau nesimtit

| socipath63092 explică (pentru ℓαυяα):

Nu mi se pare important...nu pot simti afectiune deci e naspa

| Adry05 a răspuns:

Poate ai ceva aer de mister care le intriga ori n-ai aeru ala de disperat care incearca sa combine, e un foarte mare turn-off pentru fete, fetelor le plac baietii usor inabordabili la care e greu de ajuns

| Andreeush a răspuns:

Probabil le place compania ta.
Știi că e o vorbă "nemulțumitului i se ia darul". Vezi să nu te ocolească fetele mai târziu.