| anamariaioana99 a întrebat:

De ce nu îmi apare sa dau spam cuiva care tot îmi trimite cereri de prietenie pe Facebook, cum pot face sa am aceasta secțiune cu spam?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cand dai delete la cererea de prietenie ai si optiunea sa alegi daca pe viitor mai vrei sa primesti altele de la persoana respectiva. Sau da-i block pur si simplu?

| Violleta2022 a răspuns:

Spamul este INTERZIS pe orice forum sau site online si pentru a trimite cuiva spam, poti sa ai contul suspendat definitiv.

| anamariaioana99 explică (pentru dullcat):

Nu,apare doar "șterge cererea" nimic altceva.As dori sa-i dau spam sa nu mai îmi poată da cerere dar nu funcționează
De ce oare?

| dullcat a răspuns (pentru anamariaioana99):

Pai trebuie sa apara acea optiune dupa ce apesi pe "șterge cererea". Poate lucrurile s-au mai schimbat in timp si nu mai este valabil.Vezi si tu.