| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa ma loghez pe facebook?
Dupa ce-mi scriu parola si emailul dau Enter si-mi apare asta:"Server error
The website encountered an error while retrieving https://www.facebook.com/......heckpoint/ It may be down for maintenance or configured incorrectly.
Here are some suggestions:
Reload this webpage later.
HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request."
Cine imi spune ce are ii dau funda + vot.

4 răspunsuri:
| Deeyutza12 a răspuns:

Cred ca ti.a fost spart contul? Nu stiu caut acum o solutie.

| GOLD99 a răspuns:

Stiu foarte bine ce inseamna asta sa stii ca din pacate nu iti vei recupera contul ti s-a virusat contul in asa fel incat nu mai poti umbla pe el si eu am patit asta acu vreo luna jumatate si inca imi este dor de fostul meu cont singura ta optiune este sa faci asa cum am facut si eu si sa iti fac un nou cont de facebook.

| Neo12 a răspuns (pentru Deeyutza12):

Ok

| Neo12 a răspuns (pentru GOLD99):

Si de ce s-a virusat?