| Danaciocan a întrebat:

De ce sa fiti prieteni inainte sa va cuplati si cat timp ar trebui sa fiti prieteni ca sa va cunoasteti mai bine?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa va cunoasteti mai bine, in special daca sunteti adolescenti, fiindca sunteti instabili emotioanal si va puteti schimba de la o zi la alta.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca sunteti minori, este necesar sa va cunoasteti cativa ani, pana la majorat, cand va puteti cupla, fiindca abia atunci aveti discernamant si puteti sa va luati raspunderea faptelor voastre.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1000 de ani. Cunoști mai bine persoana când trăiești cu ea, nu înainte.