| Diiaaa_3397 a întrebat:

De ce spune toata lumea de Justin Bieber ca e gay laughing)? daca era gay mai era cu Selena Gomez laughing? sau sunteti gelosi pe elwinking?

5 răspunsuri:
| CrazyGirl98 a răspuns:

Buna, nici eu nu inteleg de ce toata lumea spune asta despre el. Eu nu am nimic cu el dimpotriva ador melodiile lui. Nu sunt cine stie ce fana. Dar are niste piese destul de ok. Ceilati care spun tot felul de chestii despre el nu au ce face decat sa comenteze viata altora, parerea mea.

| acelasmereu a răspuns (pentru CrazyGirl98):

Doar fac misto de el laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi bag degetul, mereu se pun aceleasi intrebari. Cred ca s-au pus sute cu tema Justin Bieber.
Si o sa scot si eu raspunsul meu de la naftalina: nu spunem ca e gay in sensul de homosexual, ci de efeminat (poti fi si daca nu esti homosexual, asa cum un homosexual poate sa fie asa si fara sa aiba voce de femeie sau sa umble machiat) si nasol, patetic. Are voce de femeie chiar daca s-a mai maturizat fizic, are aspect de papusel, canta despre chestii de adolescenti necopti. Asa ca de-aia.

| WeebGodAkane a răspuns:

Asta e diana_c sigur...

| Angeloxd a răspuns:

Seamana a femeie. De aicihappy