| REDded a întrebat:

De ce sunt asa momente in viata,ca vorbesc ceva ca fara sa-mi dau seama, sau fac anumite lucruri din reflex fara sa-mi pun mintea in miscare!

3 răspunsuri:
| Roxanna112345 a răspuns:

Hei.E ceva normal ca anumite lucruri pe care le faci sau le spui in mod repetat sa-ti intre la un moment dat in reflex iar apoi sa le spui sau sa le faci in mod imvoluntar.happy Asa e creierul omului:acumuleaza, iar ce acumuleaza in mod repetat ii intra in reflex si obisnuinta! happy

| REDded explică (pentru Roxanna112345):

Multumesc de raspuns))dar pe mine ma supara putin toate aceste intimplate,)))

| Roxanna112345 a răspuns (pentru REDded):

Nu ai pentru ce! Pai pe toti ne mai supara lucrurile de genu big grin