| sHellby a întrebat:

De ce unele femei au penis? :-s, poate sa imi para mai tarziu si mie? straight face Dau funda.

6 răspunsuri:
| SoRyNeScku a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor wow ce intrebare stupida unde ai vazut? wow in fine imposibil sa-ti apara! Poate ai vaz pe cineva care si-a facut schimbare de sex

| ultras1919 a răspuns:

Da, o sa-ti creasca mai tarziu cel putin 20-30cm daca nu peste 50! whistling

| ultras1919 a răspuns:

La un moment dat vei fi nevoita sa tai lunar din el ca sa incapi in casa.

| danutzucs a răspuns:

Da normal ca o sa-ti creascawinking

| CynicalCunt a răspuns (pentru ultras1919):

Esti. geniu.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, o sa+ti creasca unu de opeste 50 de cm.