| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii baieti fac misto de fetele virgine? pana la urma sunt tot fete ce naiba.as dori mai multe raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Mda.fetele virgine in ziua de azi sunt tot mai rare.Baietii fac misto pentru ca nu pot ajunge la elewinking. pentru ca au ceva deosebit fata de toate panaramele

5 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Sa-i ia draq pe acesti baieti!
care e faza cu virgina?
te dezvirginezi la ce varsta vrei uh, nu ei!
ei fac asa pentru ca si-ar dori sa te dezvirgineze ei si nu au acesta posibilitate decat bataia de joc!
daca iti mai zice cineva chestia asta il lasi sa vb singur sau ii dai o replica pe cinstehee hee

bafta:p

funda?:X

| elasexygagica a răspuns:

Fetelor sunteti in sekolul 21, no mai ascultatzi atata pe bunica, viata e mumoasa, trebuie sa experimentezi nu sa teci ca gasca prin apa...

| ioanaandreeaji a răspuns:

Pai.sincer nu stiu ce sa zicthinking am observat si eu ca acum daca esti virgina e o problema pentru uniilaughing Poate ca baietii vor fete care se lasa mai usor. Stii cum sunt baietiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar mai da-i naibii de baieti!
majoritatea fetelor gandesc ca e "cul" sa iti pierzi virginitatea cat mai repede oh go on.
eu una am hotarat sa nu imi incep viata sexuala decat dupa casatorie... Asa ca, ii dau dracu` pe aia care fac misto, nu imi pasa.
Nu stiu, poate ca vor sa te enerveze, sa te supere si sa-ti incepi viata sexuala, si asa, unii au mintea bolnava, mai bine nu-i asculta, e pacat sa nu o faci cu cineva potrivit, care sa te iubeasca.
Take care.

| ylakiztenurb a răspuns:

Pai rad si fac misto pentru ca vor sa se culce cu tine si stie ca daca esti virgina nu prea au sanse...sau poate le e ciuda pur si simplu ca te poti abtinde de la sex si esti fata cuminte nu-i mai pune in seama si gata...:*:*: