| IuLiA_4257 a întrebat:

De ce va bateti joc de mine?

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Probabil din cauza întrebărilor puse (inclusiv asta) şi din cauza piţipongiei din avatar. Nu ştiu, e doar o presupunere. Dar...am eu o presimţire că am dreptate.

40 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Noi? Cred ca au fost altii inaintea noastra. thinking

| pepe a răspuns:

Cine şi-a bătut joc de tine?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Vai de mine! Cine si-a permis sa isi bata joc de tine? Mai aratamil mie si sa vezi ce fuga am. Apai fugai rusinoasa dar e sanatoasa.

| I'm just me a răspuns:

Da @flav are dreptatebig grin

| WhiteWings a răspuns:

Nu am nimic cu nimeni dar lumea a rautacioasa...suntem aici sa ne ajutam unii pe altii nu sa ne batem joc...nu ne cunoastem si consider ca ar trebui sa fim cu totii prieteni si sa raspundem cat mai civilizat la intrebari.

| SweetCandy a răspuns:

Pe mine nu m-ai lamurit ce rasp vroiai sa primesti la intrebarea asta putin indescifrbila "Cum va plack voua sa fie fetele(intrebare pentru baieti)?"...
nu isi bate nimeni joc de tine nu face pe victima...laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ne confunzi.

| marry a răspuns:

De ce spui asta? cine si-a batut joc de tine?

| IuLiA_4257 explică:

Ce is ales pitipongii?

| IuLiA_4257 explică:

Toti akumawai cine si-a batut joc de tine uitati-va si voi la raspunsuri :@ si vorbiti dupa:@

| DonGiovanni a răspuns:

Cre si-a batut joc de u eu nu

| Flav a răspuns:

Mie inca imi place decolteul tau. Hai, sa lasam oficialitatile, da-mi numarul tau de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ău, cred că am greșit adresa, scuza-ți!?!?
De ce nu vrei să fii mai explicită? Cine îți bate joc și de ce?
Eu sigur nu te-am supărat cu nimic. Iar dacă da, te rog să-mi aduci la cunoștință pentru a lua o măsură de remediere a situație total nedorite de mine!
Deci, cine? Fii curajoasă și spune și nume dacă ai postat și întrebarea?
Nu ai încercat să vorbești pe privat? Dacă sunt probleme, ignoră pe privat cu blocarea persoanei și pe site nu răspunzi la provocări, miștouri, etc.
Pa, pa.

| alexdad16 a răspuns:

Cine putea fii...doar cei fara caracter...

| IuLiA_4257 explică:

Flav ori cum nu ai cu sa ma suni ca nu locuiesck in romaniatongue mai bine da-mi id-ul tau de messenger

| St!L a răspuns:

Le dai motive sa-si bata joc de tine!
Incearca sa fii altfel si poate vei fi primita si u in marea familie,, TPU"laughing)

| IuLiA_4257 explică:

Daca imi raspundetii la intrebari raspundeti ce vam intrebat si raspundeti ca lumea de exemplu la intrebarea''ce sa faci cand iti plac mai multi baietii si lor le place de tine''uite ce raspuns'' fi un copil'' sau''spune-i mamei tale ca esti miss piranda'' ce rapunsuri sunt astea? mai bine nu raspundeti decat sa raspundeti asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu-i morti in miinile mele...

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Am o intrebare pentru tine. Te-a suparat cumva raspunsul meu de la intrebarea care ai pus-o mai devreme?happy. Scuze daca te-am suparatwinking.

| dulcika a răspuns:

Buna.
eu nu am nimic cu tine, asa ca numi bat jog de tinehappy

| IuLiA_4257 explică:

La care dintre ele nikname

| Deea_4962 a răspuns:

Vrei respectata?

Mai bine ti-ai scoate poza de la avatar si citeste ce scrie pe site inainte de a scrie o intrebare (adica fara prescurtarile messengerului) si nu mai pune intrebari prostesti.Asa nu cred ca ar mai avea nimeni nimic cu tine happy

| Silvia a răspuns:

Daca vrei sa stii, noi raspundem in gluma la majoritatea intrebarilor, crezand ca cei care le-au pus stiu de gluma si sunt in stare sa savureze glumatongue...eu nu ti-am raspuns la intrebare, dar iti si promit ca daca vei mai pune intrebari voi raspunde la intrebri ptc u nu stii de gluma...si...mi s`a parut ft aiurea raspunsul tau de genu` : "O mcmiati pl ce raspunsuri incercai la pat fai un copil

hederr da ce drqu va batetii jo de mine:@"
E problema ta daca nu stii de gluma...

| zuzushi a răspuns:

Fara sa te superi iti zic ca pui intrebari prea... ca sa nu si bata joc de tine happy

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai. la intrebarea asta :
"Cum va plack voua sa fie fetele(intrebare pentru baieti)?"

| Criiss16 a răspuns:

Cine si-a batut joc de tine?

| IuLiA_4257 explică:

Nu mam supi(nickname)

| mikella a răspuns:

Hei, cine isi bate joc de tine? spune-ne si noua

| IuLiA_4257 explică:

Pai eu credeam ca se raspunde la intrebari serios nu incercai la pat si din astea sincer nu imi place sa mi se spuna sa ii incerc la pat sau chestii legate e sex

| Silvia a răspuns:

Mi se pare mie ca u vrei sa fii bagata in seama si nu stii cumthinking
Cu ce te`au deranjat raspunsurile?laughingHai ca deja devieziwinking