| IuLiA_4257 a întrebat:

De ce va bateti joc de mine?

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Probabil din cauza întrebărilor puse (inclusiv asta) şi din cauza piţipongiei din avatar. Nu ştiu, e doar o presupunere. Dar...am eu o presimţire că am dreptate.

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu ai sa mai dai astfel de replici:
iuliataskumpik explică:
O mcmiati pl ce raspunsuri incercai la pat fai un copil

hederr da ce drqu va batetii jo de mine:@
Atunci o sa ti se vorbeasca frumos.
Pana atuci... take care.

| SomeBody12425356 a răspuns:

Poya parca e o maimutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey eu nu imi bat joc de nimeni si ia sponemi cine si-a batut joc de tine? nu mi-as permite sa imi bat joc mai ales de o fata

| ---droid-kid--- a răspuns:

Fato acum serios...
nu ma baga in aceiasi oala cu totirolling on the floor
cand am ras eu de tine? a?
nu cred asa ca hai.laughing
hai pa

| Mya a răspuns:

Iulia "scumpico", daca vrei seriozitate, atunci pune intrebari serioase si incearca sa le si gandesti putin, fiindca raspunsurile iti sunt date pe masura!winking Si o rugaminte:renunta la limba aceea mesengiara, macar aici pe TPU, fiindca asa cum tu ai o oroare pentru glumele pe baza sexului, avem si noi pentru limba romana(acesta fiind sigur al 2-lea motiv pentru care unii ti-au raspuns in gluma).

| biby29 a răspuns:

Mai bine zis de ce iti bati tu joc de tine?laughingsmug

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hey.scumpo eu nu imi bat joc de tine big grin Nu mai baga in seama orice cuvant uratwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva isi bate joc de tine spune-i lui Raluca
xoxo
by zui

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred ca si-a batut nimeni joc de tine, cand se pun intrebari serioase, se raspunde la fel, dar cand intrebarile sunt de genul celei puse mai sus, raspunsul este pe masura...

| knnight a răspuns:

Aolo, dar cine isi bate joc de tine, eu tiam fact ceva?tongue