| IuLiA_4257 a întrebat:

De ce va bateti joc de mine?

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Probabil din cauza întrebărilor puse (inclusiv asta) şi din cauza piţipongiei din avatar. Nu ştiu, e doar o presupunere. Dar...am eu o presimţire că am dreptate.

40 răspunsuri:
| IuLiA_4257 explică:

Toti akumawai cine si-a batut joc de tine uitati-va si voi la raspunsuri :@ si vorbiti dupa:@

| IuLiA_4257 explică:

Flav ori cum nu ai cu sa ma suni ca nu locuiesck in romaniatongue mai bine da-mi id-ul tau de messenger

| IuLiA_4257 explică:

Daca imi raspundetii la intrebari raspundeti ce vam intrebat si raspundeti ca lumea de exemplu la intrebarea''ce sa faci cand iti plac mai multi baietii si lor le place de tine''uite ce raspuns'' fi un copil'' sau''spune-i mamei tale ca esti miss piranda'' ce rapunsuri sunt astea? mai bine nu raspundeti decat sa raspundeti asa

| IuLiA_4257 explică:

La care dintre ele nikname

| IuLiA_4257 explică:

Nu mam supi(nickname)

| IuLiA_4257 explică:

Pai eu credeam ca se raspunde la intrebari serios nu incercai la pat si din astea sincer nu imi place sa mi se spuna sa ii incerc la pat sau chestii legate e sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ău, cred că am greșit adresa, scuza-ți!?!?
De ce nu vrei să fii mai explicită? Cine îți bate joc și de ce?
Eu sigur nu te-am supărat cu nimic. Iar dacă da, te rog să-mi aduci la cunoștință pentru a lua o măsură de remediere a situație total nedorite de mine!
Deci, cine? Fii curajoasă și spune și nume dacă ai postat și întrebarea?
Nu ai încercat să vorbești pe privat? Dacă sunt probleme, ignoră pe privat cu blocarea persoanei și pe site nu răspunzi la provocări, miștouri, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adu-i morti in miinile mele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu ai sa mai dai astfel de replici:
iuliataskumpik explică:
O mcmiati pl ce raspunsuri incercai la pat fai un copil

hederr da ce drqu va batetii jo de mine:@
Atunci o sa ti se vorbeasca frumos.
Pana atuci... take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mey eu nu imi bat joc de nimeni si ia sponemi cine si-a batut joc de tine? nu mi-as permite sa imi bat joc mai ales de o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva isi bate joc de tine spune-i lui Raluca
xoxo
by zui