| SashaGirl a întrebat:

De Craciun m-am ingrasat 2 kg cum as putea sa slabesc? FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Prietena mea a tinut cura asta timp de o saptamana si a slabit3-4kg
Micul dejun

O jumatate de grapefruit sau un pahar de suc de graprefruit neindulcit.
Doua oua fierte sau prajite in putin ulei de masline.
Doua felii de sunca presata sau parizer slab, de pui.
Pranz
O jumatate de grapefruit sau un pahar de suc de graprefruit neindulcit.
Carne slaba de pui sau peste fiarta, la cuptor sau la gratar, pe saturate.
O salata fara sos.
Cina
O jumatate de grapefruit sau un pahar de suc de graprefruit neindulcit.
Carne slaba de pui sau peste fiarta, la cuptor sau la gratar, pe saturate.
Legume pe saturate, dar in afar de cartofi, porumb, mazare, fasole uscata, soia.
Incearca sa bei mai multa apa si sa faci exerciti.
Succes!

2 răspunsuri:
| DeliaDaniela a răspuns:

Bea multa apa, mananca multe legume si fructe, fa miscare si nu manca nimic dupa ora 18!
Incearca sa consumi cat mai putina paine si orice fel de paste fainoase!
Nu abuza nici de dulciuri... asta e cam greu in perioada asta, dar daca vrei sa slabesti trebuie sa rezisti tentatilor!hee hee

| SashaGirl explică (pentru Pufffx):

Mersi