| AmberAlison a întrebat:

De pe ce program pot sa-mi bag videoclipuri pe telefon? fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Ionescu417 a răspuns:

Buna pentru a baga un videclip de ep internet pe telefon iti trebuie programul convertor mp3 sau mp4 eu iti zic sa folosesti convertor mp3 ie mai bun dar depinde de ce telefon ai. Sper ca te-am ajutat bafta si funda happy

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a baga videoclipuri pe telefon trebuie sa instalezi programul convertor mp3.

| Ionescu417 a răspuns (pentru alexs99):

Da trebuie sa il instalezi si cauti acolo mp3 sau mp4 si el iti face ce ai setat acolo