| marcela290 a întrebat:

De unde iau si eu tigari la pret redus?

9 răspunsuri:
| cagulatu a răspuns:

De la rromi. Contrafacute. Nu ti le recomand.

| Iullyka_7527 a răspuns:

Poi. cei care fac contrabanda de tigari din bulgaria sau de nu stiu unde.:d.

| Domyno a răspuns:

De la Second-Hand :-> ai grija insa sa le speli!

| AliiB a răspuns:

La piata laughing acolo gasesti tiganii aceea care aduc lucruri furate sau de contrabanda. smug
nu glumesc, la orice piata ma duc aici in orasul meu, ma intreaba lumea la fiecare colt daca vreau tigari straight face

| Doddel a răspuns:

De pe la "colturi ", tarabe improvizate.

| Doddel a răspuns:

@marcela290 : ai gasit la pret redus?!

| marcela290 explică:

Nu nu am gasit nimic pe aici si nu am drum spre bucuresti ca sa iau

| alexshobyx a răspuns:

LOL, dar esti chiar disperata.Da-le draq de tigari, mai bine stii ca dai un ban ca lumea si incerci sa te lasi.

| marcela290 explică (pentru Doddel):

Nu