| DeeaD1 a întrebat:

De ziua indragostitilor fata trebuie sa ii ia baiatului vreun cadou? Sau doar baiatul ii ia fetei?

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Pai intr-o relatie sunt 2 nu?

| DeeaD1 explică (pentru shadow72):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos ar fi ca ambii parteneri sa-si faca daruri.
Ar fi de prost gust ca baiatul sa-i ia fetei un cadou, iar ea pauza.

happy

| shadow72 a răspuns (pentru DeeaD1):

Pai amadoi trebuie sa faca un cadou...chestia e ca baietii se multumesc doar cu sex

| mona a răspuns:

Daca formati un cuplu asa ar fi frumos ca ambii sa faca cadouri

| DeathReaper a răspuns:

Voi aveti aur?
Boys=Girls
Daca nu e nesimtit nu va vrea niciun obiect de la tine dar fii sigura ca si tu trebuie sa ii oferi un cadou... si nu e neaparat acel cadou totusi ar fi unul superb laughing

| DeathReaper a răspuns (pentru DeathReaper):

Apoi am facut o greseala cand am zis nesimtit. Ma refeream ca nu vrea aur sau diamante sau nu stiu ce playboy (parfum/revista)