| StellaFitz a întrebat:

Decilaughing Am o intrebare pentru baieti. Daca ati fi intr. o tabara si ati ramane singuri intr. o camera cu o fata (la care nu v-ati gandit ca la o iubita )si va uitati pe o revista amandoi in camera sau faceti ceva incat sa fiti putin apropiati unul de celalt iar privirile vi se intalnesc si fata da sa va sarute voi ce faceti? o respingeti sau continuati? In general ce ati face? Baietilor le place sa fie luati prin surprindere?

10 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

As face-o. daca nu as avea prietena.

| StellaFitz explică (pentru Jigsaw):

Deci ai face.o.:->

| 0PopaPorno a răspuns:

As face.o garantat.smug

| StellaFitz explică (pentru 0PopaPorno):

Obsedat.Pshipot.:*

| 0PopaPorno a răspuns:

Fmm de copchila laughing straight face

| Jigsaw a răspuns (pentru StellaFitz):

Daca nu as avea prietena la acel moment dat, altfel nu as face-o.

| StellaFitz explică (pentru 0PopaPorno):

Mai laughing Apreciez.de unde esti ca sunt copchilarolling on the floor

| StellaFitz explică (pentru Jigsaw):

Logic asta cu prietena.pe mine ma interesa daca majoritatea baietilor ar facelaughing Vreau sa experimentez si de aialaughing

| Jigsaw a răspuns (pentru StellaFitz):

Te inteleg.

| StellaFitz explică (pentru Jigsaw):

Apreciezlaughing