| Alin197739 a întrebat:

Deci am si eu o intrebare, logic doar suntem pe TPU. Deci, mie mi-a placut foarte mult de o fata, si in timp am devenit foarte buni prieteni. Apoi ea s-a combinat cu un baiat, si prietenia noastra a slabit. Apoi intr-o zii ne-am certat foarte rau din cauza iubitului ei si nu am mai vorbit de atunci. Acum ea vrea sa ne impacam si sa devenim prieteni la fel de apropiati ca inainte. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accepta ma baiatule! Probabil ea a realizat ca pe tine te place de fapt. Nu e evident? FUNDOI?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Impaca-te.

| Alin197739 explică (pentru anonim_4396):

Da dar ea a vrut sa ne certam acum doua luni. Din cauza asta sunt in impas, desi am fost cei mai buni prieteni 1 an...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alin197739):

Cu totii facem greseli. Nimeni nu-i perfect. Important e ca ea a realizat ca a gresit, chiar daca nu ti-a spus in fata. Deci, impaca-te cu ea!