| unicornsuuu a întrebat:

Deci de o saptamana am inceput sa vb cu un baiat...A inceput sa-mi placa de el dar lui ii placea de alta fata.
Peste cateva zile in care tot am vorbit cu el am aflat ca fata aceea are prieten si baiatului asta nu-i mai place de ea(tin sa precizez ca cei doi sunt colegi de clasa).
Asa ca am mai vorbit si ieri ne-am combinat.
Am fost amandoi cam timizi, nu ne-am tinut de mana si asa dar la plecare ne-am imbratisat si el m-a pupat.
Si acum a pus story cu fata aceea de care i-a placut.
Mi-e frica sa nu ma foloseasca.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa te foloseasca? Doar din atat? Pai pana la folosire mai e cale lunga. Si cu ce ar putea sa te foloseasca? Sa te puna sa speli ceva? Sa ii faci tema? :/ Pe post de consolare?

Tu vorbeste cu el ca si cand ati fi doar prieteni, nu inteleg cum de v-ati "combinat" asa dupa cateva zile de vorbit, dar ma rog trecem peste, desi este complet absurd. Vorbesti cu el ca si cand este o alta persoana normala si cand o sa simti ca ai incredere in el si tii la el cu adevarat, stii ca nu te minte si nu iti da acest sentiment de folosire, atunci o sa continui aceasta "relatie" sa ii zicem asa, cu el.

Bafta!

| Gabster323 a răspuns:

Sa iIl Folosesti Tu

| unicornsuuu explică (pentru DoarBogdan):

Ummm ok

| Emilian65 a răspuns:

Sa continui relatia inceputa.