| ALexCelBun02 a întrebat:

Deci era clasa a 8-a si intr-o pauza un coleg avea niste banda adeziva la el cu care am legat-o pe o colega de scaun si neavand ora am lasat-o asa, cu picioarele legate, cu mainile dupa spatar si cu o banda pe gura sa nu poata tipa, dupa care am eliberat-o.
Intrebarea e vi s-a intamplat asa ceva sau numai clasa noastra e dusa cu capu'?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Glume de prost gust, facute de copii fara creier!
Pacat ca nu ati invatat nimic in cei 8 ani de generala!

| asperger3 a răspuns (pentru Violleta2022):

Corect. si eu am patit multe din clasa a ix-a pana in a x-a ca pe al doilea m-am mutat

| Divy a răspuns:

Da devină e toată clasa și fata că nu spuneți nimănui și nu faceți nimic, dacă vi s-ar întâmpla la fel și în loc de colegi să fie infractori ați vrea să fiți salvați, pe când voi? ce faceți?
Nimic atunci așteptați-vă la ce faceți