| iloveyoukiDDo a întrebat:

Deci eu am balu peste catvea saptamani si mie rusinee de mor, adica.ma tot gandesc la ce probe vor fii.-s si mi-e frica si rusine cand ma gandesc.(merg cu un baiat) si de aceea vor fi niste probe ma puteti ajuta cam ce sa fac sa scap de teama? sa pot sa trec peste probe fara teama si rusine?!big grin (ex: dans, cantat.((yawn)

2 răspunsuri:
| UrsuSocat a răspuns:

Din cate stiu eu vor fi cateva probe alese de organizatori din care ar trebui sa faca parte si o prezentare, proba de dans, proba de talent, proba surpriza. La aceastea se mai pot adauga si probe de cultura generala, muzicale, teatru etc. Ideea e sa stii sa improvizezi de multe ori. Daca iti e rusine o sa ai emotii si ve-i uita tot ce ai pregatit. Ca sa scapi de emotii si rusine repeta in fata oglinzii, iar cand ajungi acolo imagineaza-ti sala goala. Succes!

| iloveyoukiDDo explică (pentru UrsuSocat):

...mersii multtonguesmugd<