| anonim_4396 a întrebat:

Deci, mi-am cumparat o caciula care merge doar cu parul desfacut. Cum as putea sa prind agrafele in par(evident, tot desfacut) ca sa imi stea mai...cool? Si sa nu se desprinda repede.

Răspuns Câştigător
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Pai daca baietilor vrei sa le atragi atentia, atunci e simplu "nu-ti prinde agrafe in par!" big grin Crede-ma, si eu sunt baiat. Daca ai trecut de 10 ani atunci lasa-le in masa de agrafetongue lasa-l desfacut arata o personalitate puternicawinking e mai sexy sau "cool cum zici tubig grin (asta-i parerea meahappy

8 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Prinde-le bine! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoRestForTheWicked):

laughing De asta sa fi sigur. Doar ca nu stiam cum anume sa le prind:la ceafa, mai in fata. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoRestForTheWicked):

Nu imi sta bine cu el desfacut! Am stat pana mai adineauri si m-am holbat in oglinda. laughing Dar o sa ma iau dupa tine,luni, sa vad ce iese. Dar ma ai pe constiinta, te avertizez. laughing

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, anunta-ma luni ca sa nu te am pe coonstiinta big grin
P.S: Arunca agrafele! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoRestForTheWicked):

Luni, la ora 8, imediat ce las ghiozdanul te anunt. laughing

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru anonim_4396):

Lookin' forward big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NoRestForTheWicked):

Scuze de intarziere. laughing Deci, mi-a stat destul de bine cu parul FARA agrafe. laughing Mersi inca o data!

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca o sa t am toata viata pe constiinta. laughing I'm awesome, ma pricep si la frezuri big grin
Bine ca mi-ai raspuns inainte sa-mi suspende astia contul... nu stiu cat mai rezista!
Acum imi esti datoare big grin Glumesc!
O zi cat mai faina!winking