| anonim_4396 a întrebat:

Deci..prietenul meu se purta cam ciudat de la un timp, eram împreună de o lună dar ne cunoşteam de 4 ani.l`am întrebat ce are şi mi-a spus că nimic, doar un pic de treabă. după câteva zile mi-a cerut o pauză, iar o săptămână mai târziu ne-am despărţit, şi sincer a durut mai mult pauza decât despărţirea.L`am întrebat dacă am fost prea posesivă şi mi-a dat de înţeles că nu. Încă ţinem legătura şi mi-a spus că de abia aşteaptă să se întoarcă aici că acolo se plictiseşte singur [ pentru că el e in alt oraş, venise aici doar pentru fracsu care a avut un accident şi a avut grijă de el ]. Ce dă de înţeles comportamentul lui? A vrut să pună capăt relaţiei doar pentru distanţa dintre noi..sau ce? Pentru că e diferit de ceilalţi băieţii, e cuminte, ştie cum să se poarte cu o fată, avem multe lucruri în comun, suntem acceaşi zodielaughing. nu cunoştea cam pe nimeni aici să zici că are pe alta, că l`am întrebat ca să fiu sigură şi a negat..DECI? happy

3 răspunsuri:
| Sleepybeautyisawake a răspuns:

E ciudat. poate e distanta ..sau poate asa a fost sa fie

| claudytza01 a răspuns:

Poate nu se mai simnte atras de tine... poate nu ii convine distanta.po fii multe motive

| Pandaaa18 a răspuns (pentru Sleepybeautyisawake):

Mai demult i-am dat un inel, şi ieri am vorbit cu el pe mess la web şi încă îl mai avea la mână puppy dog eyes Nici eu nu înţeleg sad