| Magnum27 a întrebat:

Deci vreau sa slabesc cat mai repede ( mi se pune pe burta ) daca fac 200 de abdomene si 50 de flotari in fiecare seara in cat timp ajung la 55 de kg ( am 60 )

3 răspunsuri:
| AntoniaRaluca a răspuns:

Nu neaparat...cauta exercitii pentru abdomen plat...fa 3 zile pe saptamana, corect, si poti slabi
renunta la dulciur si paine
mananca mai putin
mananca 50 %cruditati

incearca dieta keto
-e buna...intr-o luna dai 5 kg... daca te straduiesti

| Magnum27 explică (pentru AntoniaRaluca):

Paine oricum nu mananc si dulciuri nu ma omor dar nu prea fac sport si vreau sa slabesc mai repede in 1 sapt ca ii dau tarehee hee

| AntoniaRaluca a răspuns (pentru Magnum27):

Ne se slabeste 5 kg intr-o saptamana, intri in spital, poti sa te ingrasi 10 kg inapoi...cu incetul merge bine si nu se depune din nou