| AndreiVlad0 a întrebat:

Despre ce sa mai discut cu o fata, am discutat despre multe subiecte, chiar nu imi mai vine in mine nimic, va rog ajutati-ma?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre orice iti vine. Intreab-o ce parere are despre un anumit subiect ce te intereseaza pe tine, sau puteti vorbi despre ce ii place ei. Daca i-ar placea sa va uitati la un film candva, sau daca ii plac plimbarile, si asa poate iesiti pe afara. Puteti vorbi despre amintiri, de obicei conversatiile astea nu se mai termina, sau despre cum a venit deja primavara? idk. Alte idei: despre principiile pe care le aveti (de ex unu din voi n-ar putea minti niciodata, sau nu ar lovi niciodata un animal), sau o poti întreba cum ar reactiona la o anumita situatie (gasesti tu una).

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Existențialism, renastere, umanism, ratiunea pura, inima ca centrul absolut al ființei, metafizica, estetica urâtului, dezumanizarea in literatura contemporana etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

și dacă ea vrea să vorbească despre unghii cu gel?

| Thecurious a răspuns (pentru Plato):

Un de pot gasi informatii despre "dezumanizarea in literatura contemporana"?