| kirida a întrebat:

Despre ce v-ar placea sa cititi? Ma refer la un articol pe un blog.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dragoste si sex! Ce sa faca baietii/barbatii ca femeilor sa nu le mai doara capul sau sa se simta obosite cand vine,, acel moment" big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Ce ar trebui un baiat/ barbat sa faca? Sa caute alta. Daca fata / femeia care foloseste scuza asta tampita ar avea ceva in cap ar stii ca facand sex cand o doare capul ( sa presupunem ca nu minte ) ii trece. E ca si cum ai zice ca nu vrei o pastila pentru cap atunci cand te doare capul.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

In caz ca nu stiai, femeile folosesc scuza asta cand nu au chef de sex big grin In intrebarea mea intreb ce ar trebui sa faca sa le vina cheful happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istorie in mare parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre păr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre stiinta