| kirida a întrebat:

Despre ce v-ar placea sa cititi? Ma refer la un articol pe un blog.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dragoste si sex! Ce sa faca baietii/barbatii ca femeilor sa nu le mai doara capul sau sa se simta obosite cand vine,, acel moment" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Ce ar trebui un baiat/ barbat sa faca? Sa caute alta. Daca fata / femeia care foloseste scuza asta tampita ar avea ceva in cap ar stii ca facand sex cand o doare capul ( sa presupunem ca nu minte ) ii trece. E ca si cum ai zice ca nu vrei o pastila pentru cap atunci cand te doare capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istorie in mare parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre păr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre stiinta

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

In caz ca nu stiai, femeile folosesc scuza asta cand nu au chef de sex big grin In intrebarea mea intreb ce ar trebui sa faca sa le vina cheful happy