| BVali a întrebat:

Din tic nervos, am umplut câteva buline când fac litera i la examenul de bac la limba română. E posibil să le considere ca semn și să-mi anuleze lucrarea?

Răspuns Câştigător
| SmokeDeejay a răspuns:

Dacă doar de el, nu se consideră. Stai liniştit! happy

3 răspunsuri:
| SmokeDeejay a răspuns:

Dacă este punctul de sus la i, nu cred ca se va considera. Treaba este sa nu fie o litera sau ceva. Atunci se va considera.

| BVali explică (pentru SmokeDeejay):

Multumesc, da ii vorba de butonasul ala doar.

| AFR81 a răspuns:

Stai linistit, cu siguranta nu ti se va anula lucrarea pentru atat. Corectorii probabil ca nici nu vor observa ca ai umplut tu nu stiu ce buline de la i. Lucrari se anuleaza foarte rar, doar atunci cand e ceva evident.