| Pricked a întrebat:

"Dovada ca Michael Jackson traieste."

http://www.youtube.com/watch?v=JnV5abEF5C0

Ce spuneti? Credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Tessa a răspuns:

Bag piciorul, am tresarit ca naiba si era mama in camera, credea ca m-am curentat. rolling on the floor

44 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Lasati omul sa se odihneasca in pace.In camera de langa era Elvis, nu?

| Stefi06 a răspuns:

NU! Sunt niste filmulete facute la misto laughing

| Pricked explică (pentru Stefi06):

Ai vazut video'ul?

| Stefi06 a răspuns (pentru Pricked):

Da,m-am uitat la link-ul pe care l-ai dat happy

| unconnected a răspuns:

Hahalaughing) L-am mai vazut de cateva orilaughing. Prima data m-am speriat rau.Acum nu mai tine.Si asta nu e o dovada ca traieste, ci dimpotriva ca este mort, pentru ca se vede asa presupusa lui fantoma. Daca esti in viata nu ar trebui sa ti se vada ''fantoma'' nu?rolling on the floor

| Pricked explică (pentru Stefi06):

Si, care a fost reactia ta?

| Pricked explică (pentru unconnected):

Da. Am pus intrebarea cu scopul de a va induce in eroare.laughing

| IrinaAnda a răspuns:

Nu vreau sa mai vad clipu in viata mea! M-am speriat de moarte!

| VerdeCaPortocala a răspuns:

Nu cred pana nu vad cu ochii mei. happy
Asta este tot ce pot spune.

| Pricked explică (pentru IrinaAnda):

laughing
Mi-as fi dorit sa-ti vad reactia!

| Pricked explică (pentru valentingb):

laughing

| unconnected a răspuns (pentru Pricked):

laughing

| IrinaAnda a răspuns (pentru Pricked):

Mai aveam putin si cadeam de pe scaun vorbesc serios

| Pricked explică (pentru IrinaAnda):

laughing.
Cand i l-am aratat surorii mele mai mici, am cazut pe jos de ras.

| jogabonito a răspuns:

Eu cred ca nu la fel ziceau si de 2 pac si de elodia dar totusi cred ca toti sunt in Ibitza laughing

| Pricked explică (pentru Tessa):

laughing

Trebuia s-o vad pe-asta!

| Stefi06 a răspuns (pentru Pricked):

Ha Ha....pai stateam asa linistita si ma uitam si cand a parut fantoma aia care urla m-am speriat laughing Dar in rest, o mare porcarie.

| Tessa a răspuns (pentru Pricked):

S-a luat de mine ca a crezut ca am vrut sa fac misto de ea. rolling on the floor

| DedeeAndreea a răspuns:

Bai copil disperat, m-am chisat pe mine de frica! crying(( Era sa fac infarct! Se uita unul cu probleme la inima, face infarct! Mai aveam si boxele date la maxim, ce naiba? Ce ne arati porcaria asta? Am cazut pe jos de pe scaun cand am auzit tipatul ala!
In fine, scuze de vocabular, dar m-am speriat rau de tot! Nu cred chestia asta! Nu cred ca Michael Jackson traieste!
Si sa stii ca inca ma inteapa inima!

| Pricked explică (pentru DedeeAndreea):

laughing

Oh, scuza-ma.
Voi adauga: "Nerecomandat persoanelor cu probleme la inima.".

| DedeeAndreea a răspuns (pentru Pricked):

Stai linistit, n-am probleme cu inima! Da' zic asa, ca m-am speriat!

| tpuforyou a răspuns:

Ce mai speriat... Doamne ce nebun esti))!

| Pricked explică (pentru tpuforyou):

laughing

Nebuna*

| mona a răspuns:

Nu e adevarat

| Pricked explică (pentru mona):

Da, stiu ca nu e adevarat.

| Ana_4223 a răspuns:

Eu oare sunt chiar singura care nu s-a speriat?laughing si care nu stia filmuletul?laughing)

| tpuforyou a răspuns (pentru Pricked):

Ok, ok cum spui u! ))

| Pricked explică (pentru Ana_4223):

Nu te-ai speriat?!

Trebuie sa recunosc: esti mai curajoasa decat mine.

| Dahliaa a răspuns:

Hahaha! Nu m-am speriat.

| Ana_4223 a răspuns (pentru Pricked):

Posibil laughing