| Pricked a întrebat:

"Dovada ca Michael Jackson traieste."

http://www.youtube.com/watch?v=JnV5abEF5C0

Ce spuneti? Credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Tessa a răspuns:

Bag piciorul, am tresarit ca naiba si era mama in camera, credea ca m-am curentat. rolling on the floor

44 răspunsuri:
| IrinaAnda a răspuns:

Esti nebun/a

| Carmen100 a răspuns:

Sallbig grin Bai chiar m-a speriat omuletul ala de la sfarsitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te urasc! Aveam volumul dat la MAXIM!rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mort. Ar trebui sa nu mai patam memoria lui sau oricarei om. Am vazut acum un an pe internet ca un "cunoscut de-al familiei" a gasit un jurnal in care Michael scria ca se intoarce la sfarsitul lui 2009...si s-a intors?(nu).

| Conner a răspuns:

Cu putin photoshop si after effects poate face oricine asta happy

| elenushaha a răspuns:

Nu...ce naiba..ca a fost ingropat in ciment

| Чернобыль a răspuns:

rolling on the floor
Ce m-am speriat... dar nu atat de mult!

| Brittanie a răspuns:

Era să fac pe mine. laughinglaughinglaughing

| AndreeaVlad0 a răspuns:

Credeam ca a venit moartea in fata si sa ma duca undevalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| misteriouslady a răspuns:

Ma mâncat in c*r să mă uit.

*dandu-se cu capul de perete*

| madalinalove3226 a răspuns:

Salut Zombalau, eu cred ca nu este adevaratawinking si este o porcarie. happy

| Pricked explică (pentru madalinalove3226):

Mersi mult.
Mai bine mai tarziu decat niciodata, cred ca te gandeai la asta cand mi-ai raspuns la intrebare.