| mony99debby a întrebat:

. Draga fani de The Vampire Diaries care ati citit cartile ce se va intampla cu frumosu` meu? Cu damon! Plz hallpp! Va ramane cu Elenaaa

4 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

Sincer...Nu am citit...
Inca astept 6 Ianuarie ca sa bage episoadele!
E mai bine sa astepti sa te uiti la film...pe urma daca sti ce se va intampla, nu mai are niciun farmec...Asa k ar fi mai bine sa stai cu inima in dinti, asa cum stau si eu, curioase si nerabdatoare sa apara episoade noi :*
Bafta!

| mony99debby explică (pentru Rihanna18):

,, Da dar multi au citit. si din cate am inteles in carte stefan ramane cu Elenaa. dar filmu ` nu se aseamana. k elena n sezonul 3 incepe sa se indragosteasca de damon. ba chiar ajunge si geloasaa. rolling on the floor

| Rihanna18 a răspuns (pentru mony99debby):

Si tu de unde sti ce se va intampla in film? k Elena se va indragosti de Damon?happy

| mony99debby explică (pentru Rihanna18):

paii am vazut pe net! Nu ai vazut acolo cuu Rebekka? Scriaa si in Bravo girl! love struck