| lilith666 a întrebat:

E adevarat ca andy sixx e mort?

Răspuns Câştigător
| PinkPanda a răspuns:

Doamne, când am citit întrebarea. am început să plâng. M-ai speriat. Bine că am întrebat o prietenă care ştie fiecare secundă din viaţa celor de la Black veil brides. El nu e mort, dar sunt locuri unde e scris "R.i.p. Andy Sixx" şi chiar un video cu aşa denumire deoarece el şi-a schimbat numele ceva timp în urmă din Sixx în Biersack (numele adevărat). Deci Andy e bine mersi, doar numele şi l-a schimbat. Te pup :*. Fundiţa?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele vedete,, mor'' foarte des, insa numai pe net.Sunt inventii ale fanilor.Nu e adevarata stirea.

| lilith666 explică (pentru PinkPanda):

Mersi mult ca mai linistit

| PinkPanda a răspuns (pentru lilith666):

Cu plăcere. E mulţumită prietenii mele cele mai bune. Şi eu mă speriasem big grin

| Thunderstruck a răspuns:

Sa moara, da-l in ma-sa de cioroi.

| Eudaimonia a răspuns:

M'ai speriat doamne, dar nu nu e mort.

| lilith666 explică (pentru Eudaimonia):

Scuze nu este. In perioada aia si-a schimbat numele de scena din Andy Sixx in Andy Biersack

| JeffRider93 a răspuns:

Nu :]] De unde ti-a venit si chestia asta? Tipul traieste.