| Azalea a întrebat:

E cineva interesat sa cumpere origami modulare? Vand origami modulare exceptionale pentru decorarea casei dumneavoastra! Modele: iepurasi, oua de Paste, pisicute, cosulete, flori, etc. Preturi incepand cu 1 leu!
Daca sunteti interesati scrieti-mi si am sa va trimit intr-un mesaj privat adresa mea de email ca sa discutamwinking

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai greșit site-ul!
Noi aici nu facem negoț.
Pa, pa.

| Azalea explică:

@Legiuitoarea: Vai merci ca mi-ai zis...chiar nu mi-am dat seama laughing laughing Nu vad de ce iti pierzi timpul cu astfel de raspunsuri stupide tongue

| alexandra1234321 a răspuns:

Cat ar costa un scorpion origami?

| Azalea explică (pentru alexandra1234321):

Depinde de cat de mare e dar oricum eu nu cer multi bani pentru ele pentru ca imi face placere sa le fac. Singura mea pretentie este sa nu ies eu in pierdere (si materialul costa)...asa ca ar costa in jur de 20-30 ron...happy

| alexandra1234321 a răspuns (pentru Azalea):

Http://www.youtube.com/watch?v=BXqK73zBo-k
am gasit acest tutorial insa nu imi iese... dimensiunea nu conteaza as vrea sa stiu cat ati lua pentru cv de genul asta

| Ghica_Mihaela_1968 a răspuns:

Buna ziua,
Am gasit anuntul dvs pe net, as putea vedea cateva lucrari? Adresa de email este ghica_mihaela@yahoo.com

| Bogdan_Dimitriu_1958 a răspuns:

As putea fi direct sau indirect un cumparator al creatiilor Dvs. de origami si cu precadere pesti. Evident ca as dori mai intai sa-mi transmiteti pe e-mail cateva (imagini) din creatiile Dvs de pesti origami. E-mailul meu este: bogdan. dimitriu@gmail.com