| 1234577 a întrebat:

E normal ca să ma doară în în halul asta asa de rău fundul după ce am primit o pedeapsa cu cureaua? Nu vreau răspunsuri de genu cu protecția copilului sau astea chiar nu e cazul, am făcut o boacăna sa spun asa și a urmat ce a urmat. Ai mei nu ma bat chiar nu or mai făcut-o și după puțin timp după ce s-au calmat spiritele a venit sa vorbească cu mine ( probabil si-a dat seama ca a lovit cam rău) mai în gluma dacă ma mai doare și am zis și eu asa mai cu un rânjet pe juma de gura ca nu ma mai doare ( deșii in mintea mea era...ma doare și acum iar atunci mai aveam puțin și ma pisam pe mine ). A zis ca nu o va mai face dar acum a fost necesar.mi-am asumat asta oricum. Stăteam întinsă în pat când întra în camera ( ma rog..sar peste partea în care îmi făcuse morala ) mi-a zis sa ma întind pe burta, cumva m-a luat pe neașteptate nici nu mai făcuse asa ceva, și numa aud ca își scoate cureaua și o început. O dat câteva zeci asa după care mi-a zis sa las blugii jos, și a continuat pe fundul gol pana tremurau bucile și picioarele. Oare e normal sa doară chiar asa de tare?

4 răspunsuri:
| Anonimboy111 a răspuns:

Nu e normal, si sper ca nu esti un troll care face glume proaste pe fapte din astea prin care sa razi aiurea, cand alti copii nevinovati chiar au trecut prin asta

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Nu este normal ce s-a intamplat si chiar trebuie sa anunti protectia copilului." Nu o vor mai face" ba sa stii ca da, iti spun din propria experienta caci sunt o persoana violenta, daca iti spun ca nu te voi lovi a doua oara si tu ma crezi, pici prost.
" chiar a fost necesar" pentru ce? Aceste lucruri nu fac decat sa iti dezvolte o anxietate si te vor afecta psihic.Trezeste-te la realitate si anunta pe cineva caci nu este normal ca proprii parinti sa iti provoace durere

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca-i normal sa doara cand primesti bataie.
Sper ca vei tine minte toata viata si nu vei mai face prostii, ca data viitaore sti ce te asteapta.