| VulpeaDinUmbra a întrebat:

E normal daca nu faci si tu chestia asta adica sa te gandesti mai multe zile la un film care ti a placut mult? Ca si eu de exemplu nu o fac.. Atunci care e parerea voastra? De ce spuneti voi ca unii oameni nu stau asa sa se gandeasca la filmele bune pe care le au vazut? Si daca se gandesc se gandesc doar in ziua in care au vazut filmul si gata. De ce?

3 răspunsuri:
| popapopica a răspuns:

Dar de ce ai sta sa te gandesti multe zile la un film?

| Violleta2022 a răspuns:

De ce as sta sa ma gandesc la ceva ce am vazut cu multi ani in urma cand sunt alte cateva sute de filem acre asteapta sa fie vazute, unele mai bune poate, altele mai interesante, altele mai captivante.

Pentru ce as pierde vremea cu ceva ce a fost, am vazut si a trecut cand pot sa ma bucur dePREZENT si sa-mi fac planuri de viitor?

| VulpeaDinUmbra explică (pentru popapopica):

Adica e normal si daca te gandesti la acel film doar in ziua in care l ai vazut? Si nici in ziua aia sa nu te gandesti tot e ok? Sau asta nu prea