| fantastica a întrebat:

E pe Viata si pe Moarte! Cit mai urgent am nevoie de toate cintecele din acest video (mai ales primele 4) http://www.youtube.com/watch?v=3x4NHTRP1Cc... Va rog mult! Multumesc anticipat

P.S. Imi cer scuze daca am gresit categoria:)

Răspuns Câştigător
| mutantalex a răspuns:

Prima melodie este : ERA - Ameno, a doua melodie este: MC Hammer - Pray, a treia melodie este: ERA - Ameno din nou happy, a patra melodie este: AC/DC - Thunderstruck, urmatoarea este ERA - Ameno (te saturi de ea deja), si apoi vine Tarkan - Kiss Kiss, ghici care este urmatoarea?: ERA - Ameno (cam astea sunt melodiile din primele 3 minute)

2 răspunsuri:
| fantastica explică (pentru mutantalex):

Sincer...m-ai salvat.....mersi multhappy

| mutantalex a răspuns (pentru fantastica):

Cu mare placere happy