| EmotionalKoma a întrebat:

Emisiunea aia cu Mos Craciun Exista de pe pro tv, la ce ora este, in ce zile si cand trebuie sa suni ca sa intri in legatura cu Mosulhee hee funda primul rasp adevarat

25 răspunsuri:
| EmotionalKoma explică:

Aaa si nr de telefon il vreaubig grin

| cosmin2221 a răspuns:

Http://www.protv.ro//stiri/la-pro-tv-mos-craciun-exista.html incepe de pe 5 decembrie dar mai intai trebuie sa te contacteze el :), ma bag si eu :))

| cosmin2221 a răspuns:

| LoVe_6598 a răspuns:

Da. dar vezi ca nu e adevarat! Trebuie sa platesti drumul si jucariile si tva pentru drum. daca nu cumva te pune sa mergi si in bucurestilaughing... aaa. si in plus platesti si telefonullaughing
Deci mai bine cumpara singura de la magazin!
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
este la ora 1 dupa amiaza incepand cu 1 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poate fi contactat mos craciun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 3 ori pe zi[dimineata, dupamiaza, seara]si rasplata ce iti doresti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o tampenie cu programarea asta cu o luna inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr de telefon este 0761322609

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc Claudiu si asi dori un cadou

| any_3224 a răspuns:

Noooo, stiuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau odata nr de tel de la el daca nul am inseamna ca nu exista...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mosule scuze de expresie dar imi doresc sa am si eu nr tau ca sa te sun si sati spun ce imi doresc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiunea este in jur de ora 1 love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreaw si eow un nr de tel...crying nu-l gasesc nikaieri caut de 4 zile il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cred ca e il incerc sa vad.

| Craciunita_7426 a răspuns:

Sunt reprezentatoarea acestei emisiuni. Sa stiti ca nu trebuie sa platiti niciun cadou. Nu o sa platiti nimic. Cadourile vor fi trimise de noi. Concret, nr de telefon este 0761322609, iar emisiunea incepe prima data la 10:00 sau 10:30, dupa aceea incepe la 1, dar pentru seara nu este inca stabilita nicio ora. Va multumesc si sper sa sunati la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca azi a inceput dar nu stiu la ce ora si din intamplare oodenisaooo nai numarul de conctact a emisiunei mos craciun exista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te inscri. E de luni pana vineri la orele:10:00; 13:40; 15:55

| adelin_8881 a răspuns:

De 3 ori pe zi[dimineata, dupamiaza, seara]tel. este 0318253888dar pute-ai trimite un mesaj pana pe 25 noiembrie
si apoi te suna el in cadrul emisiunilor

| mka a răspuns:

Eu as vrea sa sun ca sa pot primi ce imi doresc

| dianaelenablue a răspuns (pentru anonim_4396):

Numarul 0761322609 nu este al lui Mos Craciun, a fost postat din greseala ca fiind al lui.Va rog nu mai sunati la acest nr.Va multumesc!

| teodorateott a răspuns:

Eu l-am gasit pe asta 021 311 16 67