| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Emma de la h2o a murit? De cand si de ce./?

40 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da, a fost ucisa de Jose Armando. Gelozia dom'ne, gelozia.

| Ea12345 a răspuns:

Nu a murit nimeni... Pur si simplu nu mai e in acest serial.

Si trebuie sa remarc raspunsul lui, care m-a facut sa rad sincer.hee heetongue

| veve_3844 a răspuns:

Nu a murit
a plecat intr'o calatorie cu parintii ei

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu a murit, dar este plecata in alta tara, filmeaza pentru un film de groaza. Si de aceea a fost inlocuita de Bella. Stai linistita. happy Asta am citti in revista H2o. Nu a murit. happy

| ralfy123 a răspuns:

But do not tell me I died I died right are not swallowed all the hype!

| l0riiii a răspuns:

Bunahee heestai linistita.nu a murit a considerat ca a crescut si ca nu mai vea sa joace intr-un serial pentru copii...stai linistita.kiss

| l0riiii a răspuns:

Buna!kiss sta linistita nu a murit. a considerat ca a crescut si ca nu mai vrea sa joace in acest serialkiss

| KristinnaKr a răspuns:

A fost plecata din tara, nu a murit filmeaza pentru Vampaire diaries!
Uite-te la sez 3 episodul4 este acolo ...si este f. schimbata!

| anazoe4ever a răspuns:

-a drogat si ne find atenta de la droguri a calcat-o masina

| anazoe4ever a răspuns:

Ba da a murit. A facut cancer la san si la par sa drogat si ne find atenta de la groguri a calcat-o masina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit stai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma de la h2o a murit de la cancer la sani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema a murit de la cancer si este adevarat mai uitati-va si voi la zvonuri de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti sunteti toti ca o murit in accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosti sunteti toti ca o murit in accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit de cancer la san

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce cauza ai murit si la ce ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit e doar un zvon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti gresiti! ema este deghizata-n bela! ati inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ema a mancat-o rechinii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a muzit din cauza "drogurilor" mai uitati-va pe net si prost e ala cane ne-a facut pe noi toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca murea mai juca in camp rock 2

| Fly2Sky a răspuns:

Nu cea care a murit a fost emma afost calcate de o masina.Dar a fost inlocuita de bella. Fundita!

| Fly2Sky a răspuns:

Scuze nu a murit si-a continuat studiile

| X...yop...x a răspuns:

Ce? cand? nare cum:d:O:O cine ti-a spus?

| Emma_9057 a răspuns:

Pai sa fiu sincerahappy! Ea trebuia sa filmeze un film horror intr-o tara si a plecat la ora 23:30 (stiu asta pentru. ca am id lui rikki si mi-a dat webs i mi-a zishappy ) si si rikki si cleo nu erau ea statea pe scaunul din fata langa regizor si au mers pe un munte(din blugaria, trebuia sa aju8nga intr-o tara din turcia de fapt mai incolo de turcia) si regizorul dintr-o clipa a ridicat privirea(vb la telefon) si gata! masina s-a lovit intr-un tir ( in masina regicorul sartise adica el traieste dar ea a murit)! imi pare rau( data in care s-a intamplat= 12:06. 2010)... funda?

| deeahi5 a răspuns:

Nu a murit este doar un zvon, nu crede tot ce auzi citeste si tu revistele