| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Emma de la h2o a murit? De cand si de ce./?

40 răspunsuri:
| Bulinutasweet a răspuns:

Emma din h2o nu a murit nu mai joaca in h2o pentru ca joaca in rolul lui rebeka din the vampire daries

| DeeaAndreea9 a răspuns:

Nu a murit!

| hag a răspuns:

Prosti sunteti toti ca o murit in accident de masina

| hag a răspuns:

Prosti sunteti toti c'a o murit in accident de masina!

| hag a răspuns:

Nu a murit, dar este plecata in alta tara, filmeaza pentru un film de groaza. Si de aceea a fost inlocuita de Bella. Stai linistita. happy Asta am citti in revista H2o. Nu a murit. happy aia scria in desenehee hee

| Denisa_Daiana_2000 a răspuns:

A murit *cand inota si a mancat-o un rechin funda

| Bianca_4341 a răspuns:

Eu stiu de la multa lume ca ea impreuna cu cleo si rikki consumau multe droguri si ea a fost singura care nu a scapat si a murit dar celelalte doua urmeaza niste tratamente

| Dulcyka_Anutza_1989 a răspuns:

A murit din cauza drogurilor de un an a murit

| fitzoasa a răspuns:

Pai da.a murit.Am vazut la stirile ProTv.A aratat ca a fost calcata de o masina.Dar se spune ca Cleo a fost calcata.Nu Emma.Dar mai probabil sh cel mai sigur este un sg. raspuns. Emma nu Cleo.

| Pitran_Bianca_1991 a răspuns:

Seriosss?! toti aveti o groaza de pareristraight face pe cine sa mai credem?