| Lămîița a întrebat:

Este adevărat că din 2015 vor scoate examenele de bacalaureat?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Ai vrea tu.

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Ştiu doar că probele orale nu se mai notează, adică nu se mai iau în consuderare! Cum să se scoată examenele de bac? Ai fost informată greşit!

| Lămîița explică (pentru darrio2007):

Mda. Mă gîndeam eu!

| Ioana099 a răspuns:

Nu cred, pai gandeste-te putin, daca ar scoate examenele de bacalaureat cum ai avea diploma pe care probabil o pui in CV de la un anumit job pe care il vrei happy
Sper ca te-am ajutat

| djdani2010 a răspuns:

Ar fi prea frumos ca sa fie adevarat.

| Wehrmacht a răspuns:

Nu prea cred...totusi cred ca ar fi o idee buna.Ar fi mai bine sa dai un examen pentru acceptare la facultate/job in loc sa arati o diploma pe care o poti lua cu mita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil, că şi aşa an de an se fac elevii de râs, picând mai bine de 50% din cei care-l dau.