| Ștefan_David_1989 a întrebat:

Este normal ca la vârsta de 15 ani penisul să aibă 13 cm în erectie? Întreb în scop educațional

9 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Scop educațional? rolling on the floor
Da, asta e masura la vârsta aceasta. Funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mic frate

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este normal ...pentru tine!
Doar nu te astepti sa ai acum un penis de 20 cm, daca tu mostenesti de la tatal tau, unul de 13-14cm.
Dar, va mai creste un pic, pana la 16 ani, cand se incheie cresterea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dublu decat al meu.
Cea mai mare minciuna pe care am crezut-o cand eram mic a fost aceea ca-mi va creste penisul crying

| Neorxnawang a răspuns:

Este ok pentru varsta pe care o ai.

| aimullah123 a răspuns:

Nu e mare dar nu esti nici de ras. Esti cam normal. Cauta pe net sondaje sa vezi care e dimensiunea medie. Parca 12, 5, nu mai stiu exact.

| Violleta2022 a răspuns (pentru aimullah123):

Dimensiune medie este de 15 cm!

| aimullah123 a răspuns (pentru Violleta2022):

E 12,7 am cautat acum pe net big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru aimullah123):

Era... acum vreo 100 de ani laughing