| AndreeaZM a întrebat:

Este un tip de care imi place si si-a dat seama ca il plac.Si odata cand vb cu o fata m-am uitat urat la ei.Si el a vazut reactia mea si de atunci se cam uita sa vada cum reactionez cand vb cu ea sau cu alte fete.Dar nu totdeauna se uita. Si cand vb cu fata aceea se uita sa vada cum reactionez si daca vedea ca ma uit.Nu imi zice nimic.Dar cand vorbeste cu ea si poate vedea ca nu ma uit se intampla dar rar sa vina sa vb si cu mine. de ce face chestia asta? Crede ca mi ciuda ca vb cu ea? Sau de ce reactioneaza asa?

Răspuns Câştigător
| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa ori fiindca te place si el pe tine ori fiindca nu are ce face cu viata lui si vrea sa te faca sa suferi! Si da cred ca el crede ca tie ciuda, bine asta as crede si eu daca as fi in locul lui! Daca vrei sa nu se mai uite la tine cand vorbeste cu altele nu te mai uita tu la el! A, si ca sa vezi daca te place nu-l mai baga in seama, nu te mai uita de loc la el si fa si tu pe suparata si daca incearca sa afle de ce esti suparata inseamna ca te place! Sper ca ti-am fost de ajutor! kiss

4 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Esti indragostitat pana peste cap laughing da lasa ca trece, nu te mai panica cand il vezi

| mellymellysaa a răspuns:

Reacţionează aşa deoarece vrea să te facă puţin geloasă, ăsta e un semn că te place happy sau dacă e o fire nesimţită înseamnă că vrea să-şi bată joc, ai grijă, te pup :*

| AktivShack a răspuns:

Buna.Sunt 2 variante:Te place si poate vrea sa te faca putin geloasa, sau vrea doar sa isi bata joc.Succeswinking.

| AndreeaZM explică (pentru LoveIsForEverYoung):

Ai facebook? Daca ai lasa-mi-l te rog..la mesaj..Multumesc frumos de sfat! :*