| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo problema daca am blog si pe blogger.com, dar si pe WordPress.com?

Adica este ceva deranjant pentru cei din jur?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E doar stupid sa te concentrezi pe 2 bloguri cand ai putea avea unul singur caruia sa ii acorzi mai multa atentie

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Si atunci pe care mi-l recomanzi dintre cele 2?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cunosc foarte bine platformele, stiu ca wordpressul are mai multe beneficii si poti sa il muti mai usor pe domeniu propriu. De pastrat, ar trebui insa sa il pastrezi pe cel caruia i ai facut cel mai mult seo si care are treficul cel mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ok. Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.
În locul tău, mi-aș căuta o ascunzătoare. Lumea se va răscula.
Nu e normal să ai două bloguri. Nu te juca cu focul!