| anonim_4396 a întrebat:

Eu ador un baiat e foarte dragut, dar faza e ca il cunoaste si prietena mea.Ea nu il place si entru rima oara nu am zis nimanui de cine imi place.Ea vorbeste cu el in fiecare zi si el o suna pe ea, iar pe mine nu ma suna si nu am vb cu el de 3 sapt. mi-e frica sa il sun ce sa ii spun ca nu vreau sa se prinda ca il plac.Si sa nu zica sau sa i se para ca sunt disperata nu stiu ce subiect sa deschid sa nu il plictisesc. Ajutooor va rog.Ms dau funda :**

Răspuns Câştigător
| AntoniaMry a răspuns:

Buna kiss! Eu as face asa. : L-as suna, sau daca ai facebook-ul lui...dau messenger-ul (id-ul ), as vorbi cu el, un 'ce faci ', happy Si... dupa ce iti raspunde, daca ai curajul sa te plimbi cu el, pe afara, singuri, ati putea vorbi, e mult mai usor asa happy Eu asa procedez, si-mi iese de fiecare data happy
Sper ca te-am ajutat kiss! Bye-bye. kiss happy!

5 răspunsuri:
| Capsunicax3 a răspuns:

Eu in locul tau l-as suna cu o scuza. puppy dog eyes Cauta tu ceva pe acolo. :* Cu siguranta ai sa reusesti.
Dar de unde sti ca baiatul nu te place?
Roag-o pe prietena ta sa il sune si sa-l intrebe de cine ii place. Si apoi o sa vezi daca mai are rost sa continui. Daca iti este prietena cu siguranta nu-i va zice ca tu i-ai zis sa il intrebe.
Bafta. :* Funda?

| UnicaElla a răspuns (pentru Capsunicax3):

Mersi.da stiu de cine ii lace, dar cand zic ceva de ea zice ca e fitoasa

| UnicaElla a răspuns (pentru UnicaElla):

Hai ajutati-ma va roog!

| UnicaElla a răspuns (pentru AntoniaMry):

Mersi,te rog ma poti ajuta cu cea mai noua intrebare a mea chiar am nevoie

| AntoniaMry a răspuns (pentru UnicaElla):

Ok