| Craotxy a întrebat:

Eu si un baiat ne placeam reciproc si am vrut sa ne cuplam dar eu am facut o tampenie si el nu mai vrea... Ce e de facut? Dau funda happy

7 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Buna!
Orice om merita o a doua sansa. Indiferent de gravitatea "tampeniei".
Eu zic sa ii arati ca iti pare rau pentru ce ai facut, si sa remediezi problema. Explica-i de ce ai facut-o, poate ai avut si tu motivele tale, da-i timp de gandire si nu-l presa. Faci mai rau daca il bati la cap sa va impacati. Arata-i cat de mult tii la el. Va aprecia asta la tine. happy
Fundita?

| paulpetrolistu a răspuns:

Iti ceri scuze...

| MadalinnaR98 a răspuns:

Depinde ce tampenie ai facut.

| Dahliaa a răspuns:

Ce tampenie ai facut? Ca sa stim ce sfat sa iti dam.

| darrio2007 a răspuns:

Tampenia ta l-a deranjat foarte mult.Nu vreau sa ma gandesc despre ce e vorba. Daca nu mai vrea va trebui sa accepti realitatea.

| Craotxy explică (pentru Dahliaa):

Ne-am certat si eu i-m zis o chestie si el s-a suparat.

| Dahliaa a răspuns (pentru Craotxy):

Cere-i scuze.