| Alexandru_Onosă_1999 a întrebat:

Eu sunt din Galati si media mea de admitere e 9.51. Dupa cate am auzit se pare ca va fi concurenta acerba pe primele 4-5 licee... As putea sa merg la CNMK cu profil mate-info? Dau fundabig grin

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa te duci la mate-info pentru ca e destul de geru. Dar cu media ta poti intra cam oriunde...

| Ceriik a răspuns:

Nuuu du-te la Cuza la mate-info si fratele meu vrea acolo din cauza ca sunt profesori suuuper buni si n-ai nevoie de pregatire. La lmk sunt numai profesori tampiti care nu tin cont de profil si te lasa corijent la materii gen istorie, geografie. Acum e alegerea ta.

| Alexandru_Onosă_1999 explică (pentru OnuOnulică):

Eu cred ca sunt destul de pregatit pentru a merge la acest profil dar oricum MULTUMESC!

| Alexandru_Onosă_1999 explică:

As vrea sa intru usor nu sa fiu "ultimu' fraier din clasa"...

Răspuns utilizator avertizat