| TeaTime a întrebat:

Eu sunt scorpion (sunt fata) si am observat ca scorpionii in general sunt destul de orgoliosi indiferent de gen iar partea cea mai misto este ca le place asta.Tot ce am spus am observat la mine si la cunostinte. Deci intrebarea mea este:

Chiar asa e?
Sau sunt eu singura?
Fundawinking

P.S. este o intrebare doar pentru scorpioni sau pentru persoane care au observat asta la fel ca mine.

Răspuns Câştigător
| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns:

Eu sunt scorpioanca big grin, si ma mandresc cu asta B) Este complet adevarat laughing si eu sunt la fel.Toata lumea crede ca sunt sigura de mine puternica si controlata, desi in interiorul meu se da o lupta acerba. Sunt emotiva si fooarte sensibila dar emotiile sunt tinute sub control. Am fost sunt si voi fi mereu ORGOLIOASA. Intr-adevar, ai observat bine. Este trasatura principala a scorpionilor, ti-o spun din experienta :p. P.S. daca ti-a placut raspunsul meu plss da-mi fundita

6 răspunsuri:
| alisha19 a răspuns:

Exact asa ewinking N`ai ce sa ne faci laughing

| TeaTime explică:

In cazul meu e super ca sunt singura cu zodia asta din clasa deci sunt singura asa misto happy

| TeaTime explică:

E adevarat ca voi sunteti destul de populare?winking

| TeaTime explică (pentru Burghelea_Lacra_1971):

E adevarat ca esti destul de populara?

| ritsia a răspuns:

Sunt si eu asa tongue

| eU777 a răspuns:

Eu sunt scorpion ca baiat si as putea spune ca sunt orgolios intr-un fel combinat cu ambitia de exemplu daca mi se fixeaza ceva in minte tin neaparat sa il obtin si in acelasi timp sunt incapatanat toate impreuna cred ca astea sun caracteristicile principale alea zodiei happy