| Georgikaa a întrebat:

Exemple de status misto! Pls.IdEII CV? nu conteaza de care e

Răspuns Câştigător
| ισηιк a răspuns:

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui „Pa! Nu uita -- asta e replica mea!
Ştii;>. Dorinţele sunt pe gratis.>;] Eu Nu!; x
Am` sa fiu` acolo` cand lumea` e` inp0triva` tah`...am sa fiu` acolo` sa te pot` ridika`
În jocul ăsta nu îmi e frică...sunt amantă, iubită si amică. poate lumea crede că sunt sora ta mai mică, fără să stie că eu pentru tine sunt unică
Amintirea este lucrul cel mai frumos al uitării.
Au fost clipe nasoale, ceata si fum Chipul trist din oglinda, mi-e prieten bun acum
Intotdeauna exista ceva nebunie in dragoste...dar intotdeauna exista ceva ratiune in nebunie
Afara-i clar,totul e minunat,Ma uit la ei, zambeste sub copac
Iata povestea noastra, s-a dus spre nicaieri. Expresia "Te iubesc" aducea un plus de bine. Ieri! happy
Dragostea e asemeni febrei; nu le putem stapani pe nici una si nici nu putem limita durata sau intensitatea lor.
Oricare ar fi ea.tu inca mirosi a mine
Şi mi.a zis că.i tot ca mine, dar după rău vine bine, după nori zile senine
Ce frumosi sunt ochii tai caprui, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproapelove struck
• Fiecare moment e un nou inceput, viata merge inainte, indiferent de ce-ai facut!
Nu am sentimente, nu mai am lacrimi
"Ea´ e fata happy care´# Te-a Ranitbatting eyelashes cand a plecat#! ~ Dar´ e Fata#. care :* Te-a´ yubit cum ´ nu ai visat!"
Păstrez două minţi într - una. Copilul din mine se ţine de şotii-ntr-una. Invincibili împreună, invizibil dar nu-i pierd urma. Pe el îl păstrez întotdeauna ♥.
___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

4 răspunsuri:
| Andr3e a răspuns:

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut
Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA
Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?
Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusa ta! Am sa-ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata, cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca
Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da, insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta",gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba,si zile in care arata extraordinar :X
N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare, n-o sa uit ceea ce mi se greseste, o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie
Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum sunt o alta fata

Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat, dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.
Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat
º " Ce tot le pasa pe cine iubesc?! Ce tot le pasa cu cine vorbesc? De ce imi spun cum sa traiesc? E treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum sa-ti vorbesc."º
Nu te schimba. Urmeaza'ti visele.Nimeni nu te poate opri, Nu ceda orice'ar fi
__[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
Nu am pacalit niciodata pe nimeni. Eu i-am lasat sa creada ce vor. S`au pacalit singuri!
Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri. Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri. Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.
●` Regula numaruuu` unu`  ` Sã n`ai incredere` in Nimeni`!
Eu Asa Sunt. Asa Voi Ramane. Daca Ma Placi E Bine. Daca Nu. Obisnuieste`te"
Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu o prea intereseaza ce urmeaza •

Funda?; x

| ισηιк a răspuns:

Buna! da add la id pietrar_ioana,si o sa iti dau mai multe:d, k nu le pot posta k is prea multe puncte de suspensie, si nu pot...pup

| ισηιк a răspuns (pentru ισηιк):

Multumesc pentru funda, daca vrei mai multe statusuri da add la id pietrar_ioana...si iti dau mai multe...papahappyhappy

| Georgikaa explică (pentru ισηιк):

Mersiiiii