| omulpaiangan a întrebat:

Exista vreo tara fara tigani? Vreau sa stiu unde sa ma mut.

9 răspunsuri:
| Sheriarty a răspuns:

Germania si Regatul Unit au reguli mai stricte si le e greu sa intre in tara.

Calm, oriunde e mai bine. In Romania s-au 'instalat' cei mai multi.

| sskrillex96 a răspuns:

In Romania :-D... nu sunt tigani, sunt rromi:-D

| Etelca a răspuns:

Du-te prin Africa laughing

| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Peste tot o sa-i gasesti,insa cred ca sunt mai rari in China, sau Japonia. Poti inceca acolo.
Vroiam sa iti spun ca intrebarea ta este cam rasista, insa nici mie nu prea imi plac, pentru ca sunt niste nemernici de oameni, care nu pot sa se schimbe.Acum normal ca unii poate sunt ok, poti sa vorbezti cu ei, dar sunt destul de rari laughing
SucceS!

| OnuOnulică a răspuns:

Mutăte în munţi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu in Cehia nu am vazut tigani. poate a fost doar o intamplare

| Cloudless a răspuns:

Colonizeaza si tu luna si dupa baga dupa aia la intrare pe luna un sistem care cand detecteaza sange de tigan il catapulteaza in spatiu, preferabil in directia spre soare.

| omulpaiangan explică (pentru Cloudless):

Nu.
Ca ne trezim fara soare.
Il fura.

| Sociopat a răspuns:

Canada