| alecssandra a întrebat:

Fetele cum scap de cearcane? Le am super pronuntate, vinete chiar, groaznice si orice as folosi...nimic! ce-i drept.nu dorm cum trebuie si am si probleme cu ficatul...de mica am cearcane. Vreau ceva cu adevarat folostor.Nu am incercat pastile[nu stiu daca exista]. ajutor!

3 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

Pentru cearcane, incearca sa bei multa apa.Si eu am fost uimita de chestia asta, si chiar daca iti va fi mai greu, incearca sa dormi un piculet mai devreme. Dimineata cand te trezesti, spala-te pe fata, zambeste si date putin cu fond de ten, dupa care cu un pic de pudra. Sunt mai mult ca sigura ca se vor vedea rezultatele happy

| L7L a răspuns:

Am un sfat pentru tine somn de voie draga mealaughing

| YOLO3e333 a răspuns:

Invatati organismul la somn, bea o cana de ceai cald in fiecare seara. Iti recomand diverse activitati in timpul zilei pentru a avea un somn usor. O alta solutie ar fi fardul.