| TeoPekka a întrebat:

Fetele din clasa mea isi bat mereu joc de mine si numai cateodata imi ia cineva apararea. Ce replici ar trebui sa le dau ca sa ma lase in pace si ca sa inceapa sa ma respecte cat de putin? Dau fundita.

3 răspunsuri:
| robert200030 a răspuns:

Deci prima oara ii zici daca este grasa ce corp ai zici ca esti dop de cada sau ce gura ai zici ca esti cotor de varza
daca ma comenteaza poti sa ii spui ceurecji ai zici ca sunt gogosi de post si tot asa mai vezi tu pe moment...

| Acras a răspuns:

Zile asa Fa muio daca iti *** una in P***a ai sa te pisi pe c*r
sau daca-ti *** o leozba-n jamba ai sa intri 2 metri in pamant manca-mi-ai p***a de zabaloasa care esti asa cum o fost si mata de tata in gat zabalasita

| Madesz a răspuns (pentru robert200030):

Robert, meriti funda laughing)